Kiss+heFrog

Koszyk

Pierwsze urodziny showroomu Kiss the Frog przy ul. Wilczej 11 w Warszawie

Warszawa, 9 grudnia 2015 r. – Jutro, 10 grudnia, showroom Kiss the Frog by Monia Zuza Szczuka przy ul. Wilczej 11 w Warszawie obchodzi swoje pierwsze urodziny. W showroomie można kupić ubrania z aktualnych kolekcji i projekty z limitowanych serii. Film z otwarcia rejestruje powstanie showroomu Kiss the Frog w prestiżowej lokalizacji w ścisłym centrum miasta.

„W showroomie odwiedzają nas wierne klientki i zwolennicy mody oversize. Uwielbiam to miejsce spotkań i rozmów z odbiorcami moich projektów. Osoby kupujące online doceniają możliwość przymierzenia ubrań i natychmiastowych zakupów. Zapraszam do showroomu Kiss the Frog nie tylko z okazji jego pierwszych urodzin.” – mówi Monia Zuza Szczuka, projektantka i właścicielka.

Obecnie w sprzedaży jest najnowsza kolekcja Kiss the Frog, Resort Zima 15/16, złożona z kobiecych swetrów, tunik, kurtek i płaszczy, nazwana przez projektantkę ‘Gorzkie gody’. Kolekcja dopełnia zaprezentowany jesienią ‘5 element’ AW 15/16, złożony w przewadze z oversizowych okryć wierzchnich.

W 2016 r. Kiss the Frog będzie obchodzić piątą rocznicę obecności na rynku.

Film: OESU x KISS THE FROG / CRIME TIME COLLABO