Kiss+heFrog

Koszyk

’5 element’ inspiracją dla kolekcji Jesień Zima 15/16 marki Kiss the Frog by Monia Zuza Szczuka

Warszawa, 23 września 2015 r. — Najnowsza kolekcja marki Kiss the Frog by Monia Zuza Szczuka, przygotowana na sezon Jesień Zima 15/16, trafiła do sprzedaży w Polsce i w Niemczech. W związku z inspiracją kolorystyką i formami strojów z kultowego filmu „Piąty element”, projektantka nazwała swoją autorską kolekcję tytułem nawiązującym do filmu.

Projekty z kolekcji ‘5 element’ to obfite, bezkompromisowe w formie płaszcze, kurtki, „swetrzyska”, tuniki i szale – są przeskalowane i wydłużone. Dominujące wzory to kraty i melanże. Jak zawsze, projektantka zdecydowała się na naturalne i jakościowe tkaniny. W kolekcji Jesień Zima 15/16 króluje kaszmir, wełna, bawełna i wiskoza. Kolory wybrane przez Monię Zuzę Szczukę w tym sezonie to rdzawy, żółty, zielony, granatowy i niebieski oraz charakterystyczne dla marki – czarny, szary i biały. Kolekcja ‘5 element’ liczy ponad 50 modeli.

„Chciałabym żeby ubrania z kolekcji ‘5 element’ były doskonałym elementem tegorocznej jesieni i zimy. Tworzące ją projekty są uniwersalne i kosmopolityczne” – mówi projektantka Monia Zuza Szczuka, właścicielka Kiss the Frog. „Tworząc każdą kolekcję dzielę się swoimi emocjami przez nadanie jej tytułu filmu, który w danym momencie życia mnie zainspirował. Jestem dumna z kolekcji Jesień Zima 15/16, która jak film Luca Bessona, na długo zostanie w mojej pamięci.”

Dodatkowym powodem, dla którego najnowsza kolekcja Moni Zuzy Szczuki została nazwana ‘5 element’ jest przypadająca na 2016 r. piąta rocznica obecności Kiss the Frog na rynku. Projektantka planuje uświetnić ten fakt rocznicową kolekcją Wiosna Lato 2016.

Kolekcja ‘5 element’ jest dostępna w warszawskim Showroomie Kiss the Frog przy ul. Wilczej 11, na własnej platformie sprzedaży www.kissthefrog.com.pl oraz na multibrandowym www.showroom.pl. Najnowsza kolekcja Kiss the Frog trafiła również do sprzedaży online w Niemczech na www.showroom.de.

Kontakt

[email protected]